Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
GRATULACJE
Nasza drużyna zwyciężyła w Turnieju Halowym w Gniewinie nie przegrywając żadnego meczu i tracąc jedynie jedną bramkę w meczu finałowym.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Gowiński, a najleprzym bramkarzem Piotr Młynarczykowski
Nazwiska _ Młynarczykowski - Lubiewski - Solarczyk - Formella - Kątny - Koszałka - Gowiński - Krauze --Ustrowski.
RELACJA (PRAWIE) LIVE NA MINI CZACIE, WYNIKI TURNIEJU AKTUALIZOWANE CO KILKA MECZY W ROZWINIĘCIU
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
1 miejsce GRYF WEJHEROWO
2 miejsce HUZAR CHOCZEWO
3 miejsce JEDYNKA REDA
4 miejsce STOLEM GNIEWINO 2001
5 miejsce STOLEM GNIEWINO 2000
6 miejsce CISOWA GDYNIA
7 miejsce RG 2000 GDAŃSK
8 miejsce WICHER WIERZCHUCINO
9 miejsce KLIF CHŁAPOWO
10. miejsce BAŁTYK GDYNIA 2001
11. miejsce ORKAN RUMIA
12 miejsce WICHER WIERZCHUCINO II
drużyna | Gryf | Wicher | RG 2000 | punkty | Miejsce |
Gryf Wejherowo | XXXXXX | 4:0 | 2:0 | 6 | I |
Wicher Wierzchicino | 0:4 | XXXXXXX | 1:0 | 3 | II |
RG 2000 | 0:2 | 0:1 | XXXXXX | 0 | III |
~PODZIAŁ NA GRUPY
A B C D
1 Orkan Rumia Bałtyk 2001 Gdynia Gryf Wejherowo Stolem 2000 Gniewino
2 Huzar Choczewo Stolem 2001 Gniewino Wicher Wierzchucino Cisowa Gdynia
3 Klif Chłapowo Wicher II Wierzchucino RG2000 Gdańsk Jedynka Reda
HARMONOGRAM MINUTOWY ELIMINACJI
1 09:00 A1-A2 Orkan - Huzar 2:4
2 09:14 B1-B2 Bałtyk 2001 – Stolem 2001 1:1
3 09:2 8C1-C2 Gryf - Wicher 4:0
4 09:42 D1-D2 Stolem 2000 - Cisowa 6:0
5 09:56 A2-A3 Huzar - Klif 1:0
6 10:10 B2-B3 Stolem 2001 – Wicher II 2:0
7 10:24 C2-C3 Wicher - RG2000 1:0
8 10:38 D2-D3 Cisowa - Jedynka 0:1
9 10:52 A1-A3 Orkan - Klif 2:0
10 11:06 B1-B3 Bałtyk 2001 – Wicher II 1:1
11 11:20 C1-C3 Gryf – RG2000 2:0
12 11:34 D1-D3 Stolem 2000 - Jedynka 0:1
Zakończenie zawodów i wręczenie nagród ok godz 17:00.
KLASYFIKACJA STRZELCÓW BRAMEK NASZEJ DURŻYNY
Gowiński - 8
Ustrowski - 4
Kątny -2
Solarczyk -1
Lubiewski -1
Krauze - 2
Koszałka - 1
BARAŻE
A2-C3 - ORKAN RUMIA - RG 2000 0:1
B2-D3- BAŁTYK GDYNIA - CISOWA GDYNIA 2:3 po karnych
C2-A3- WICHER I - KLIF CHŁAPOWO 4:1
D2-B3- STOLEM GNIEWINO 2000 - WICHER II 5:0
ĆWIERĆFINAŁY
D1 - ZWYCIĘZCA MECZU 1 BARAŻY - JEDYNKA REDA - RG 2000 2:0
C1- ZWYCIEZCA MECZU 2 BARAŻY - GRYF WEJHEROWO - CISOWA GDYNIA 7:0
B1- ZWYCIEZCA MECZU 3 BARAŻY - STOLEM GNIEWINO 2001 - WICHER I 1:0
A1-ZWYCIEZCA MECZU 4 BARAŻY - HUZAR CHICZEWO - STOLEM GNIEWINO 1:0
PÓŁFINAŁY
PRZEGRANI MECZU 1 i 2 BARAŻY - ORKAN RUMIA - BAŁTYK GDYNIA 2001 4:5 po karnych
PRZEGRANI MECZU 3 i 4 BARAŻY - KLIF CHŁAPOWO - WICHER II 4:0
PRZEGRANI MECZU 1 i 2 ĆWIERĆFINAŁÓW - RG 2000 - CISOWA GDYNIA 0:2
PRZEGRANI MECZU 3 i 4 ĆWIERĆFINAŁÓW - WICHER I - STOLEM GNIEWINO 1:3
WYGRANI MECZÓW 1 i 2 ĆWIERĆFINAŁÓW - Jedynka REDA - GRYF WEJHEROWO 0:2
WYGRANI MECZÓW 3 i 4 ĆWIERĆFINAŁÓW - STOLEM GNIEWINO 2001 - HUZAR 0:1
FINAŁY
MECZ O 11 M - PRZEGRANI 1 i 2 MECZU PÓŁFINAŁOWEGO ORKAN - WICHER II 3:0
MECZ O 9 M - WYGRANI 1 i 2 MECZU PÓŁFINAŁOWEGO BAŁTYK -KLIF 0:1 po karnych
MECZ O 7M - PRZEGRANI MECZU 3 i 4 MECZU PÓŁFINAŁOWEGO RG 2000 - WICHER I 2:0
MECZ O 5 M - WYGRANI 3 i 4 MECZU PÓŁFINAŁOWEGO CISOWA - STOLEM 2:3
MECZ O 3 M - PRZEGRANI 5 i 6 MECZU PÓŁFINAŁOWEGO JEDYNKA - STOLEM 2001 3:1
MECZ O 1M - WYGRANI 5 i 6 MECZU PÓŁFINAŁOWEGO GRYF - HUZAR 6:1
Trenerzy :
Tomasz Albecki - 519- 862- 722
Ostatnia kolejka 4 | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 5 | |||||||||
|
|
Bałtyk Gdynia II | 2:4 | Gryf Wejherowo |
2016-09-18, 09:00:00 |
||
oceny zawodników » |