Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Ostatecznie nasza drużyna zajęła trzecie miejsce w turnieju w Przodkowie, ulegając w meczu półfinałowym Pogoni Lębork. W meczu o trzecie miejsce pokonaliśmy zespół Stolema Gniewino.
Cały turniej wygrała drużyna SMS Słupsk pokonując w meczu finałowym Pogoń Lębork 3:1
Podział na grupy i terminarz spotkań w rozwinięciu.
Postaramy się przeprowadzić relacje LIVE z naszych meczów :-)
SKŁAD NA TURNIEJ PODANY PRZEZ TRENERÓW
Jakubowski, Ciszewski, Formella, Lubiewski, Ustrowski, Krauze, Solarczyk, Koszałka, Gowiński, Kątny
WYNIKI MECZÓW W ROZWINIĘCIU !!!
ROZPOCZYNAMY RELACJE NA ŻYWO !!!!
~30. listopada 2014, godz. 09:00 - Hala w Przodkowie
Grupa A:
UKS RG 2000 Gdańsk
SKS Vigo Tuchom
Stolem 2001 Gniewino
Gryf Wejherowo
Grupa B:
Pogoń Lębork
Huzar Choczewo
Czarni Pruszcz Gdański 2001
Stolem Gniewino
Santana Wielki Klincz
Grupa C:
SMS Słupsk
ULKS U-2 Bytów
SMS Słupsk 2001
ŻTS Błękitni Kmiecin
Słupia Kwakowo
Terminarz:
Grupa A i B
Huzar Choczewo - Santana Wielki Klincz 09:00 1:3
Czarni Pruszcz Gdański 2001 - Stolem Gniewino 09:12 1:3
Pogoń Lębork - Huzar Choczewo 09:24 2:1
Santana Wielki Klincz - Czarni Pruszcz Gdański 2001 09:36 0:0
Stolem 2001 Gniewino - Gryf Wejherowo 09:48 0:0
RG 2000 Gdańsk - Vigo Tuchom 10:00 3:1
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 10:12 3:0
Huzar Choczewo - Czarni Pruszcz Gdański 2001 10:24 3:1
RG 2000 Gdańsk - Gryf Wejherowo 10:36 2:3
Vigo Tuchom - Stolem 2001 Gniewino 10:48 0:0
Stolem Gniewino - Santana Wielki Klincz 11:00 3:2
Czarni Pruszcz Gdański 2001 - Pogoń Lębork 11:12 1:5
Stolem 2001 Gniewino - RG 2000 Gdańsk 11:24 0:0
Gryf Wejherowo - Vigo Tuchom 11:36 4:0
Stolem Gniewino - Huzar Choczewo 11:48 2:1
Santana Wielki Klincz - Pogoń Lębork 12:00 1:2
Grupa C
ULKS U-2 Bytów - Słupia Kwakowo 12:20 1:0
SMS Słupsk 2001 - Błękitni Kmiecin 12:32 0:1
SMS Słupsk - ULKS U-2 Bytów 12:44 3:2
Słupia Kwakowo - SMS Słupsk 2001 12:56 2:1
SMS Słupsk - Błękitni Kmiecin 13:08 1:0
ULKS U-2 Bytów - SMS Słupsk 2001 13:20 0:0
Błękitni Kmiecin - Słupia Kwakowo 13:32 4:0
SMS Słupsk 2001 - SMS Słupsk 13:44 0:7
Błękitni Kmiecin - ULKS U-2 Bytów 13:56 2:0
Słupia Kwakowo - SMS Słupsk 14:08 0:2
mecze o miejsca 9-14 - 14:20
1/4 finału - 15:4
Gryf Wejherowo - Błękitni Kmiecin godz 15:45 3:0
RG 2000 Gdańsk - Stolem Gniewino godz 15:30 0:1
Pogoń Lębork - U2 Bytów godz 15:15 4:1
Huzar Choczewo - SMS Słupsk godz 15:00 1:5
mecze o miejsca 5-8 - 16:40
Huzar Choczewo - RG 2000 -
U-2 Bytów - Kmiecin Błekitni 1:2
1/2 finału - 17:40
1 para - sms Słupsk - Stolem Gniewino 3:1
2 para - Pogoń Lębork - Gryf Wejherowo 5:1
mecz o 3. miejsce - 18:00
Gryf Wejherowo - Stolem Gniewino 4:2
finał - 18:20
Pogoń Lębork - SMS słupsk 3:1
Czas gry:
faza grupowa, mecze o miejsca 9-14: 1 x 10 minut
1/4 finału: 1 x 12 minut
od 1/2 finału: 1 x 14 minut
Trenerzy :
Tomasz Albecki - 519- 862- 722
Ostatnia kolejka 4 | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 5 | |||||||||
|
|
Bałtyk Gdynia II | 2:4 | Gryf Wejherowo |
2016-09-18, 09:00:00 |
||
oceny zawodników » |