WKS Gryf Wejherowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

BADANIA LEKARSKIE

Każdy zawodnik biorący udział w zajęciach treningowych zobowiązany jest do terminowego wykonywania badań lekarskich (raz na pół roku). Prosimy rodziców o dopilnowanie ważności karty zdrowia swojego dziecka

Zawodników którzy nie posiadają ważnych badań lekarskich prosimy o jak najszybsze uzupełnienie tej zaległości.

 

Tabela ligowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ankiety

Obóz w Tucholi czy w Choczewie

Aktualności

Karty Zdrowia !

  • autor: pinio123456, 2015-02-25 11:54

 

Do 14 Marca Proszę o Dostarczenie Kart Zdrowia Gdyż 21 Marzec Rozpoczynamy Rundę Wiosenną !


Treningi Luty

  • autor: pinio123456, 2015-02-20 15:59

21.02.2015 - Turniej Gniewino  . - Trening Sobotni Odwołany !

23.02 . 2015 - Trening Odwołany wyjazd trenera na  Warsztaty Szkoleniowe w Słupsku .

25.02. 2015 - Siłownia 17:00 - 18:00 , Teren 18:00 - 19:00

26 .02.2015 - Trening 17:00 - 18:30 Boisko Sam

27.02.2015 - Trening 17:00 - 18:30 Boisko Sam 

28 .02.2015 - Sparing 


I MIEJSCE w Turnieju Halowym w Gniewinie

  • autor: pinio123456, 2015-02-19 18:05

GRATULACJE

Nasza drużyna zwyciężyła  w Turnieju Halowym w Gniewinie nie przegrywając żadnego meczu i tracąc jedynie jedną bramkę w meczu finałowym.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Gowiński, a najleprzym bramkarzem Piotr  Młynarczykowski

Nazwiska _ Młynarczykowski - Lubiewski - Solarczyk - Formella - Kątny - Koszałka - Gowiński - Krauze --Ustrowski.

RELACJA (PRAWIE) LIVE NA MINI CZACIE, WYNIKI TURNIEJU AKTUALIZOWANE CO KILKA MECZY W ROZWINIĘCIU


Sparing Stolem Gniewino

  • autor: pinio123456, 2015-02-12 19:36

Młynarczykowski , Potrykus ,Solarczyk , Formella , Kątny , Malz, Lewandowski , Ciszewski, Ustrowski , Patalewski , Lubiewski. Gowiński , Koszałka , Konkol , Oseńko , Cegiełka , Liedigk .

Zbiórka 16:20 Starostwo .


Turniej Halowy w Rumi - CZWARTE MIEJSCE

  • autor: pinio123456, 2015-02-11 21:08

 

           HALOWY   TURNIEJ   PIŁKI   NOŻNEJ   JUNIORÓW   ROCZNIKA  2000
                   14.02.2015r     SOBOTA      GODZ.  8.30 - 14.30

     MKS  „ORKAN” Rumia zaprasza  do udziału w  halowym  turnieju  piłki   nożnej
     juniorów  C1  rocznik    2000 ,  który  odbędzie się  w dniu  14.02.2015 r - sobota
     godz. 8.30 - 14.30    w  hali  widowiskowo – sportowej   MOSiR  Rumia
     ul.  Mickiewicza  49 . W  turnieju   udział   weźmie  12  drużyn   , podzielonych
     na    3   grupy .
 
        GRUPA   A                                              GRUPA   B                                       GRUPA  C               
  -----------------------                                   ------------------------                              ----------------------
  ORKAN    I   RUMIA                          ORKAN     II    RUMIA                      HUZAR CHOCZEWO
  STOLEM      GNIEWINO                   JEDYNKA        REDA                        ISKRA           GDYNIA
  CISOWA      GDYNIA                        KLIF                 CHŁAPOWO             GRYF            WEJHEROWO
  HUZAR        CHOCZEWO                 STOLEM II GNIEWINO                       JR MŁODZI   GDYNIA
                                                                                
  -  każda  drużyna  rozegra  po  3  mecze  w  grupie  (  każdy  mecz  trwa   11  minut )
  -  mecze  o  miejsca    -  11  minut  każdy  mecz
  -  pierwsze  drużyny   z  grupy  rozegrają   finały o  miejsca  1 – 3  -  grupa  I
  -  drugie  drużyny  z  grupy  rozegrają  finały o  miejsca  4 – 6   -  grupa  II
  -  trzecie  drużyny z  grupy  rozegrają  finały  o  miejsca  7 – 9   -  grupa  III
  -  czwarte  drużyny  z  grupy  rozegrają  finały  o  miejsca  10 – 12  -  grupa  IV

WYNIKI MECZÓW W ROZWINIĘCIU


Informacje

  • autor: pinio123456, 2015-02-09 13:49

                              UBEZPIECZENIE .

 

Chciałbym Przypomnieć Wszystkim Zawodnikom Naszego Rocznika o kwocie 30 zł  do zapłaty do Soboty 14.02.2015 na Ubezpieczenie ! 

Przypominam że w czasie ferii każdy z chętnych z grupy A i B mogą trenować Razem w Czwartek i Piątek . 

Najbliższe Turnieje : 14.02. Rumia , 21 - 22 .O2 2015 Gniewino ,

Najbliższy Sparing  10.02. Wtorek Pogoń Lębork 2000 13 . 00 

 


Sparingi luty

  • autor: pinio123456, 2015-01-31 10:22

04.02.2015 - Lechia Gdańsk 2001 - Cetniewo  zbiórka 16:45 

 Młynarczykowski , Jakubowski , Solarczyk , Formella, Sawczuk , Ustrowski , Krampa , Koszalka , Lubiewski , Ciszewski , Kątny , Malz , Konkol , Oseńko , Bystrzanowski .

10 .02.2015 -Pogoń Lębork  boisko 13 -00 Lębork 

 13 Luty - Stołem Gniewino 17:30


Sparingi Styczeń

  • autor: pinio123456, 2015-01-14 16:42

17.01.2015 - Bałtyk Gdynia sparing nr 1 15 -00 Zbiórka 14:15 w Gdyni .

22 .01.2015 - Arka Gdynia Rocznik 2001 - 18:30 Witomino wyjazd  17: 15 Starostwo 

UWAGA :

Proszę rodziców bardzo którzy mogą zawieść zawodników autami na Sparing  o SMS do mnie - Trener Tomek . Powołane   na sparing nazwiska przekaże na poniedziałkowym treningu !

Potrykus , Jakubowski , Solarczyk , Formella , Kątny ,Gowiński , Ciski , Ciszewski , Koszałka , Konkol , Ustrowski , Sawczuk , Lewandowski , Krauze , Malz , Krampa, Dzienisz, Lubiewski.

Nazwiska nie powołane są dołączone do piątkowego treningu.

25.01.2015 - Bałtyk Gdynia 2000  przełożony na inny termin . 


2 miejsce w Somoninie

  • autor: pinio123456, 2015-01-07 15:24

Rozpoczęcie Turnieju o godz 8:30 

Wyjazd zawodników 6:45

Nazwiska - Młynarczykowski Piotr  ,Dzienisz Michał , Krauze Szymon , Solarczyk Ksawery , Formella Oskar , Kątny Fabian , Gowiński Bartosz ,  Malz Kacper , Ustrowski Michał , Koszałka Maciej .

Wpisowe 15 zł każdy zawodnik .

Relacja live z turnieju wyniki i strzelcy w rozwinięciu :


3 styczeń - Turniej w Lęborku

  • autor: pinio123456, 2014-12-30 10:51

 

RELACJA LIVE Z TURNIEJU NA MINI-CZACIE !!! - ZAPRASZAMY

ostatecznie zajęliśmy piąte miejsce z dorobkiem punktowym 8 punktów

 

Nazwiska zawodników jadących na turniej - 

Jakubowski M - Formella O- Koszałka M - Lubiewski  K- Gowiński B- Lewandowski K- Krauze Sz - Kątny F - Ciszewski Z- Ustrowski M .

Spisowe każdy zawodnik 15 zł

Zbiórka 8:55 starostwo 

Trener Tomek do zobaczenia :-) 

WYKAZ DRUŻYM BIORĄCYCH UDZIAŁ W TURNIEJU I HARMONOGRAM SPOTKAŃ W ROZWINIĘCIU

 


Archiwum aktualności


KONTAKT

Trenerzy :

Tomasz Albecki - 514 948 061

 

 

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Gedania Gdańsk 1:4 Lechia Gdańsk
Bałtyk Gdynia 3:3 Wierzyca Pelplin
Chojniczanka 1930 Chojnice 8:1 Rodło Kwidzyń
Czarni Pruszcz Gdański 3:5 Orlęta Reda
GKS Żukowo 1:2 KS Gryf Słupsk
Gryf 2009 Tczew 1:3 Jantar Ustka
WKS Gryf Wejherowo 0:5 Arka Gdynia SI

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
GKS Żukowo - Jantar Ustka
Arka Gdynia SI - Wierzyca Pelplin
Gedania Gdańsk - KS Gryf Słupsk
Gryf 2009 Tczew - WKS Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański - Lechia Gdańsk
Chojniczanka 1930 Chojnice - Orlęta Reda
Bałtyk Gdynia - Rodło Kwidzyń

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

27

02-2015

piątek

Trening 17:00 - 18:30

28

02-2015

sobota

01

03-2015

niedziela

02

03-2015

pon.

15 urodziny obchodzi Oliwier CIERESZKO

03

03-2015

wtorek

15 urodziny obchodzi Oskar FORMELLA

04

03-2015

środa

05

03-2015

czwartek

Ostatnie spotkanie

WKS Gryf WejherowoArka Gdynia SI
WKS Gryf Wejherowo 0:5 Arka Gdynia SI
2014-11-15, 13:30:00
     
oceny zawodników »

Najnowsza galeria

Gniewino
Ładowanie...